Слухати

В Києві відзначили мусульманське свято Рамадан-Байрам (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Києві відзначили мусульманське свято Рамадан-Байрам (ФОТО)

25 червня 2017 - 17:27
У молитві взяли участь близько п'яти тисяч мусульман

В Києві в Ісламському культурному центре пройшло свято Рамадан-Байрам.

Як повідомив муфтій Духовного управління мусульман України «УММА» Саїд Ісмагілов на молитву в мечеть Ісламського культурного центру зібралось близько п’яти тисяч мусульман.

«Сьогодні на святі було дійсно багато людей. На трьох поверхах не вистачило місця, і довелось стілити ковдри на дворі», — написав він на сторінці Facebook .

Виступ дитячих колективів відкрив своєю промовою Голова Кримського Дому Ахтем Саітаблаєв. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+