Слухати

Виконавців нападу на одеську активістку Підпалу зафіксувала камера (ВІДЕО)    / Новини на Громадському радіо

Виконавців нападу на одеську активістку Підпалу зафіксувала камера (ВІДЕО)

25 червня 2017 - 21:04
Відео оприлюднив еколог і глава громадської організації «Зелений лист» Владислав Балинський

Камера спостереження зафіксувала, як на мопеді зникають двоє зловмисників, що здійснили напад на одеську активістку Світлану Підпалу.

Один з нападників – високий, худорлявий, світловолосий чоловік.  Одразу після нападу, о 13:22, він сів на мопед, що стояв на розі Тираспольської та Ковальської вулиць. Після цього нападники поїхали в бік Тираспольської площі.

На жаль, якість відео не дозволяє точно ідентифікувати злочинців. Однак це відео могло б допомогти поліції у пошуках даних осіб.

Вчора, 24 червня, Громадське радіо повідомляло про те, що в центрі Одеси невідомі напали на одеську журналістку, учасницю розслідувальної «Групи 2 травня», рухів «Генпротест» і «Зелений лист» Світлану Підпалу.

Активістка в той же день написала заяву до поліції.

Як розповіла Громадському радіо Світлана Підпала, інцидент абсолютно не пов’язаний зі справою «2 травня». Наразі активістка займається екологічними питаннями, зокрема фактами захоплення зелених зон і незаконного будівництва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+