Слухати

«Я люблю Київ»: місце пожежі на Хрещатику закрили новим банером (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Я люблю Київ»: місце пожежі на Хрещатику закрили новим банером (ФОТО)

25 червня 2017 - 23:06
На п’ятий день після масштабної пожежі на Хрещатику, будівлю пошкоджену вогнем закрили банером, на якому зображено столичні архітектурні символи

Також на транспаранті намальовано сам будинок, так як би він міг виглядати після реставрації. Також на ньому є напис, що його можна прочитати як «Я люблю Київ».

Пожежа сталася 20 червня в будівлі за адресою Хрещатик, 40/1, на розі Хрещатика і вулиці Богдана Хмельницького, навпроти Центрального універмагу.

Загалом вогнем було пошкоджено приблизно 1000 квадратних метрів, повідомляли пожежні.

Пожежа заторкнула дах і верхні поверхи, в той час, як  перший поверх було залито водою. 

Будинок тривалий час перебував у занедбаному стані, його було затягнуть транспарантом в кольорах українського прапора. 

Там на першому поверсі був десятиліттями розташований центральний гастроном. Після закриття гастроному тривалий час розміщалися невеличкі магазини. 

Поруч розташовано будинок, де працює Печерський районний суд столиці.

6.jpg

Пожежа // Громадське радіо
Пожежа на Хрещатику 40/1
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+