Слухати

Діяльність Шлапака важко коментувати, коли економіка оцінена за незрозумілою схемою — Лисицький / Новини на Громадському радіо

Діяльність Шлапака важко коментувати, коли економіка оцінена за незрозумілою схемою — Лисицький

26 червня 2017 - 18:44
Заява про відставку голови правління ПриватБанку здивувала колишнього члена наглядової ради ПриватБанку Віктора Лициського

«Відставка Шлапака відбувається у той момент, коли оцінку економіки України провели незрозуміло хто, за незрозумілими алгоритмами, і, разом з тим, у нас вироблялась безтолкова політика», — зазначив у коментарі Громадському радіо колишній член наглядової ради ПриватБанку Віктор Лисицький.

За словами Лисицького, відставка голови правління ПриватБанку Олександра Шлапака здивувала його. Також додав, що можлива відставка Шлапака не вплине на клієнтів ПриватБанку. 

Як відомо, голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак  26 червня подав заяву про відставку.

Наразі Олександр Шлапак продовжує керувати банком. Заяву про відставку голови правління ПриватБанку можуть розглянути на засіданні Наглядового ради банку в кінці липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+