Слухати

Голова правління ПриватБанку Шлапак подав заяву про відставку  / Новини на Громадському радіо

Голова правління ПриватБанку Шлапак подав заяву про відставку

26 червня 2017 - 15:10
Наразі Олександр Шлапак продовжує керувати банком. Заяву про відставку голови правління ПриватБанку можуть розглянути на засіданні Наглядового ради банку в кінці липня

Зазначається, що Шлапак «виконав у повній мірі поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану ПриватБанку й найближчим часом планує завершити антикризову каденцію на посаді голови правління ПАТ «Приватбанк». Про це повідомила прес-служба банку.

Олександр Шлапак наразі продовжує керувати банком,  водночас відповідна заява про відставку голови банку вже подана Наглядовій раді банку. Заяву можуть розглянути на засіданні Наглядової ради банку наприкінці липня.

За повідомленням прес-служби банку, Олександр Шлапак найкращим чином виконав завдання, які ставилися перед ним урядом і Наглядовою радою на момент призначення, і може, в разі прийняття такого рішення Наглядовою радою, залишити банк з упевненістю в його подальшому розвитку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+