Слухати

Королівську варту біля Букінгемського палацу вперше очолила жінка (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Королівську варту біля Букінгемського палацу вперше очолила жінка (ВІДЕО)

26 червня 2017 - 17:26
Першою жінкою в історії, яка очолила королівську варту біля Букінгемського палацу в Лондоні, стала Капітан армії Канади Меган Куто

Капітан Куто очолила 40 солдат армії Канади під часу церемонії зміни вартових у понеділок, 26 червня. Про це повідомляє The Guardian.

Перш ніж провести своїх солдат від казарм Веллінгтона до Букінгемського палацу, капітан Куто розповіла, що дуже зосереджена на своєму завданні. За церемонією спостерігали сотні туристів.

Батальйон під керівництвом Куто охоронятиме королівські об’єкти до 3 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+