Слухати

МВС хоче спростити реєстрацію місця проживання громадян / Новини на Громадському радіо

МВС хоче спростити реєстрацію місця проживання громадян

26 червня 2017 - 15:19
У Міністерстві внутрішніх справ анонсували спрощення процедури реєстрації місця проживання для громадян

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, передає прес-центр відомства.

За її словами, реєстрація має відбивати фактичне місце проживання людини, таким чином забезпечивши її всіма конституційними правами.

«Реалізація прав має відбуватися не там, де стоїть штамп в паспорті, а безпосередньо за місцем проживання. Кожна людина повинна мати вільний доступ до освіти, медицини, права обирати місцеву владу», – зазначила Ковальчук.

За словами заступниці міністра, теперішня система прописки неефективна та спотворює статистичні дані про місце проживання громадян країни.

Натомість МВС пропонує впровадити декларативну модель реєстрації місця проживання. «Спростити процес реєстрації за допомогою використання онлайн-сервісів або шляхом збільшення функціоналу Центрів надання адміністративних послуг», – повідомляють в МВС.

За словами заступниці Міністра внутрішніх справ, це надасть можливість ЦНАПам безперешкодно реєструвати місце проживання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+