Слухати

На російській радіостанції «Эхо Москвы» запускають україномовну програму  / Новини на Громадському радіо

На російській радіостанції «Эхо Москвы» запускають україномовну програму

26 червня 2017 - 11:09
За словами ведучих радіостанції, програма виходитиме по середах о 16:35. Випуск триватиме півгодини

Про таку ініціативу повідомив головний редактор радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов. За його словами, проводити передачі українською мовою запропонував Матвій Ганапольський.

Крім того, вчора, 25 червня, про запуск програми повідомив ведучий шоу «Ганапольское. Итоги без Евгения Киселева» Олексій Соломін.

«Я дивлюся на це нормально. Розповідатиму якісь речі, які відбуваються в Україні, українською», — відповів Матвій Ганапольський Олексію Соломіну. При цьому він пожартував, що в середу рівно о 17:00 «Ехо» закриє російська влада.

Вже 28 червня о 16:35 ініціативу тестуватимуть у прямому ефірі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+