Слухати

Національний природний парк Рівненщини показали з висоти (ВІДЕО)

26 червня 2017 - 10:47 655
Дермансько-Острозький національний природний парк зняли з дрону

Відео розмістив на своєму ютуб-каналі велоактивіст Юрій Ойцюсь. Влітку ці місця виглядають красиво і зелено. В кадр потрапили і руїни Новомалинського замку, і Новомалинське водосховище.

Національний природний парк «Дермансько-Острозький» створений на території Здолбунівського та Острозького районів Рівненської області.

Серед основних завдань парку - збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів і об’єктів, видів флори і фауни, що занесені до Червоної книги України та в міжнародні Червоні списки; створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів та об’єктів; організація та проведення науково-дослідних робіт, у тому числі з вивчення природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, відтворення окремих видів флори та фауни, відновлення порушених екосистем, управління та ефективного використання природних ресурсів, організації та проведення моніторингу ландшафтного та біологічного різноманіття. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+