Слухати

Об’єктами кібератаки на Британський парламент стали близько 9 000 електронних адрес / Новини на Громадському радіо

Об’єктами кібератаки на Британський парламент стали близько 9 000 електронних адрес

26 червня 2017 - 12:41
З кількох джерел усередині Парламенту надійшла інформація про те, що вдалося зламати приблизно 90 електронних скриньок людей, які працюють у Британському парламенті

Журналістка Катерина Хінкулова розповіла Громадському радіо про нові деталі у справі щодо кібератаки на Британський парламент.  

У п’ятницю, 24 червня, відбулася дуже цілеспрямована атака на електронні скриньки депутатів, а також інших працівників Британського парламенту. Об’єктами цієї атаки стали близько 9 тисяч електронних адрес.

У якості запобіжного заходу сервери перекрили, щоб до них було неможливо отримати доступ, перебуваючи за межами Парламенту.

Поки що немає офіційних повідомлень щодо того, хто саме здійснив цю атаку. Але було підтверджено, що вона тривала кілька годин.

Виявити атаку вдалося через нехарактерну діяльність довкола електронних скриньок. Усім працівникам парламенту порадили змінити свої паролі.

«Висловлюються припущення про те, що за цією атакою можуть стояти Росія, Північна Корея або Китай. Але поки це лише припущення. З кількох джерел усередині Парламенту надійшла інформація про те, що вдалося зламати приблизно 90 електронних скриньок людей, які працюють у Британському парламенті», — повідомила Катерина Хінкулова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+