Слухати

Поліція з початку року вилучила понад 2,5 тони наркотиків і психотропів (ІНФОГРАФІКА)  / Новини на Громадському радіо

Поліція з початку року вилучила понад 2,5 тони наркотиків і психотропів (ІНФОГРАФІКА)

26 червня 2017 - 16:30
За увесь минулий рік ця цифра склала 1,8 тонн

Національна поліція України з початку року вилучила понад 2,5 тони наркотиків і психотропних речовин. Про це написав  глава відомства Сергій Князєв на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Результати роботи реформованого підрозділу за п’ять місяців уже перевищили показники за весь минулий рік. З початку року поліцейські вилучили понад 2,5 тони наркотиків та психотропів. За увесь минулий рік ця цифра склала 1,8 тон», — зазначив Князєв.

Він також зауважив, що поліція буде налагоджувати механізм роботи департаменту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+