Слухати

Прокуратура почала розслідування щодо «в. о. міністра палива» «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Прокуратура почала розслідування щодо «в. о. міністра палива» «ЛНР»

26 червня 2017 - 13:21
На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно так званого «виконувача обов’язків міністра палива, енергетики та вугільної промисловості» терористичної організації «ЛНР»

Йдеться про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Встановлено, що у 2016 році громадянин України надав згоду на призначення себе на так звану посаду «виконувача обов’язків міністра» та дотепер організовує функціонування та діяльність відомства, яке формує та організовує роботу у паливно-енергетичному комплексі.

Як зазначають у прокуратурі, своїми діями «очільник міністерства» здійснює підривну діяльність проти України на користь терористичної організації «ЛНР», тим самим створюючи енергетично небезпечну ситуацію на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Підозрюваний переховується від органів слідства та суду на непідконтрольній українській владі території Луганської області.  

Дану особу оголошено у розшук.

На підставі ухвали слідчого судді розпочато спеціальне досудове розслідування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+