Слухати

Як Громадське радіо шукає підтримку / Новини на Громадському радіо

Як Громадське радіо шукає підтримку

26 червня 2017 - 15:25
Громадське радіо публікує аудіоролик про те, як відбувається складний творчій процес пошуку свого фінансування

Ми — прозорі, джерела нашого фінансування можна побачити на нашому сайті. У нас є мрія та мета — українці самі фінансують чесні медіа, саме вони є донорами таких медіа, якщо бажають мати саме незалежне медіа. Наш головний редактор Кирило Лукеренко в короткому ролику сказав усе про незалежне мовлення Громадського радіо. Підтримайте Кирила та команду Громадського радіо! Заходьте на сайт Спільнокошт, зробіть свій внесок та станьте частиною нашої команди. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+