Слухати

Сталін втрачає довіру росіян, але лідирує серед видатних людей в історії

26 червня 2017 - 08:49
До трійки найбільш видатних людей в світовій історії, на думку росіян, тепер увійшов Володимир Путін. Він впритул наблизився до Йосипа Сталіна
Сталін втрачає довіру росіян, але лідирує серед видатних людей в історії / Новини на Громадському радіо

Такими є результати опитування «Левада-центру», пише dw.com. Отже, рейтинг Йосипа Сталіна знизився: під час аналогічного опитування в 2012 році він набрав 42 відсотки.

При цьому різко виріс рейтинг Володимира Путіна. Цього року його назвали найвидатнішою людиною в світовій історії 34 відсотки росіян, в 2012 році цей показник був 22 відсотка. Також до першої п’ятірки увійшли: Олександр Пушкін (34 відсотки), якого росіяни поставили на третє місце, Володимир Ленін (32 відсотки) і Петро I (29 відсотків).

До першої десятки також увійшли: Юрій Гагарін, Лев Толстой, Георгій Жуков, Катерина II і Михайло Лермонтов. Іноземці виявилися лише в другій десятці: видатними особистостями в історії росіяни називають Наполеона Бонапарта, Альберта Енштейна і Ісаака Ньютона. Опитування проведене серед 1600 жителів Росії старше 18 років в 48 регіонах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+