Слухати

Тіло художника Сальвадора Далі ексгумують / Новини на Громадському радіо

Тіло художника Сальвадора Далі ексгумують

26 червня 2017 - 16:11
Таке рішення виніс іспанський суд через позов про встановлення батьківства

Суд в іспанському Мадриді ухвалив рішення щодо ексгумації тіла художника Сальвадора Далі через позов про встановлення батьківства. Про це повідомляє місцеве Agencia EFE.

Ексгумацію проведуть для того, щоб взяти біологічний матеріал для встановлення батьківства над його ймовірною донькою Пілар Абель, яка і подала позов до суду.

«Біологічне дослідження на батьківство Марії Пілар Ейбл Мартінес Далі необхідно провести», — повідомив суддя.

Відомо, що Сальвадор Далі не мав дітей і публічно заявляв про свою принципову позицію —  не мати ніколи дітей.

Мешканка каталонської Жирони Пілар Абель Мартінес заявила, що є донькою Далі.

Суддя розпорядився про взяття зразків тканин заявниці, а також її передбачуваного батька, тобто Сальвадора Далі, для проведення ДНК-тесту, або генетичної дактилоскопії, результати якої і стануть вирішальним аргументом в суді.

Художник-сюрреалістпомер в Іспанії у 1989 році у віці 85 років. Він був похований у своєму рідному місті Фігерас на північному сході Іспанії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+