Слухати

У червні шестеро депутатів пропустили всі засідання ВРУ / Новини на Громадському радіо

У червні шестеро депутатів пропустили всі засідання ВРУ

26 червня 2017 - 18:00
Ще 43 нардепи пропустили більше половини засідань Ради

Комітет виборців України в рамках проекту «Дослівно» проаналізував відвідування народними депутатами пленарних засідань Верховної Ради. За даними дослідження, шестеро народних депутатів пропустили всі засідання парламенту в червні.

Серед таких депутатів – Євген Бакулін («Опозиційний блок»), В’ячеслав Богуслаєв («Воля Народу»), Андрій Білецький, Дмитро Ярош (позафракційні), а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, яких розшукує українська влада.

Як повідомляє Комітет виборців України, ці депутати не відвідали жодного засідання Ради як за даними письмової, так і за даними електронної реєстрацій.

Ще 43 нардепи пропустили більше половини засідань Ради.

Всього в червні 2017 року відбулося 11 пленарних засідань Ради. В середньому на них були зареєстровані 351 із 422 народних депутатів.

6_deputativ.png

У червні шестеро депутатів пропустили всі засідання ВРУ // Комітет виборців України
У червні шестеро депутатів пропустили всі засідання ВРУ
Комітет виборців України

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+