Слухати

Україна обігнала Росію та Білорусь за рівнем соціального прогресу (ІНФОГРАФІКА)  / Новини на Громадському радіо

Україна обігнала Росію та Білорусь за рівнем соціального прогресу (ІНФОГРАФІКА)

26 червня 2017 - 16:40
Відповідний рейтинг країн оприлюднила Аналітична група міжнародного дослідницького проекту The Social Progress Imperative

fbae4f2f96cd46 568a360c271cd02775.png

2017 Social Progress Index // The Social Progress Imperative
2017 Social Progress Index
The Social Progress Imperative

ead7c5fd7cc6bf2772fea29 748c65 257.png

Україна посіла 64 місце за індексом соціального прогресу // The Social Progress Imperative
Україна посіла 64 місце за індексом соціального прогресу
The Social Progress Imperative

Цьогоріч Україна посіла 64 місце за індексом соціального прогресу. Таким чином Україна випередила Білорусь (65 місце) та Росію (67 місце).

Перше місце у рейтингу посіла Данія, друге Фінляндії, третє – Ісландія. Польща, наприклад, опинилася на 32 місці.

Загалом у рейтингу – 128 країн.

Організація Social Progress Imperative щороку оцінює країни за основними факторами добробуту населення. Серед категорій оцінювання — доступ до гігієни, житла, харчування, охорони здоров’я, інформації та освіти, дотримання прав і свобод людини, а також ступінь толерантності. 

Найвищі показники Україна демонструє у сфері харчування та базової медичної допомоги, доступу до базових знань, водопостачання та водовідведення, забезпечення житлом, вільного доступу до інформації та комунікації. 

Натомість найнижчі оцінки Україна отримала у наступних категоріях: толерантність та інклюзія, навколишнє середовище, стан здоров’я і добробут, персональна свобода та персональний вибір, особиста безпека. 

Нагадаємо, минулого року Україна посіла 63 місце за індексом соціального прогресу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+