Слухати

Український Facebook виріс до 10 мільйонів користувачів / Новини на Громадському радіо

Український Facebook виріс до 10 мільйонів користувачів

26 червня 2017 - 16:46
Ще у травні позначка сягала 7,4 мільйонів користувачів української частини соцмережі Facebook

Український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 000 000 акаунтів. Такі дані можна отримати, якщо в рекламному кабінеті мережі задати охоплення по всій Україні. Про це повідомляє видання ain.ua.

Повідомляється, що це може бути наслідком блокувань російських сайтів, в тому числі — соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», які довгий час були в топі популярних сайтів рунету. 

Одним з перших знакову цифру зауважив Микита Коваленко, альфа Діджитал бутика Yellow Fox. Ще в травні, за його словами, цей показник в рекламному кабінеті оцінювався в 7,4 млн.

«Вчора аудиторія Facebook наздогнала такий популярний ресурс як« Приват24». Позитив у тому, що тепер нас більше в самій глобальної соцмережі, зловити тут можна дуже багато цільові аудиторії. Проте є зростання  рекламних активностей  по всіх галузях, а це зазвичай призводить до того, що реклама втрачає свою ефективність. Ми вже почали пропонувати альтернативні варіанти просування для клієнтів, наприклад — роботу з лідерами думок і посилення ситуативного контенту », — зазначає Коваленко.

16 травня президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають блокування доступу до російських сайтів, зокрема, соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники».

Читайте також: Тиждень без ВК і Однокласники. Як українці живуть без російських соцмереж?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+