Слухати

«Укрнафта» зупиняє видобуток на 4 родовищах в Сумській області / Новини на Громадському радіо

«Укрнафта» зупиняє видобуток на 4 родовищах в Сумській області

26 червня 2017 - 21:42
Також з 27 червня чотири села залишаться без газопостачання внаслідок зупинки ГРС Артюхівка

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» зупиняє видобуток ще на 4 родовищах у Сумській області через зупинення дії ліцензій на видобуток.

Про це як повідомили в прес-службі компанії.

«З 27 червня 2017 року ПАТ змушені зупинити видобуток вуглеводнів на Анастасіївському, Рибачому, Артюховском і Коржевском родовищах в Сумській області», — повідомляють в  «Укрнафті».  

Як зазначається, це є результатом відмови Державної служби геології та надр України продовжити спецдозволи на зазначені родовища.

«Наразі підприємство веде підготовку до зупинки виробництва і консервації свердловин», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, з 27 червня дня також припиниться газопостачання населених пунктів Малі Бубни, Бацмани, Гришине і Локня Роменського району Сумської області в результаті зупинки ГРС Артюхівка.

Також повідомляється, що на початку червня без газу залишились 4 села на Сумщині через зупинку виробництва на Південно-Панасівському родовищі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+