Слухати

В Донецьку горів «ДонМак» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Донецьку горів «ДонМак» (ВІДЕО)

26 червня 2017 - 08:22
В тимчасово непідконтрольному Донецьку горів ресторан фастфуду «ДонМак», який відкрили на базі захопленого «Макдональдсу»

Про пожежу повідомили інтернет-користувачі. Заклад знаходиться в районі автовокзалу «Південний».

Нагадаємо, «ДонМак» відкрили на базі захопленої будівлі «Макдональдса» в липні 2016 року. Тоді зазначалося, що більшість продуктів для фастфуду виготовлятиметься на непідконтрольній території Донеччини.

В McDonald’s Ukraine Ltd приводу цього відкриття пояснили, що компанія не отримувала офіційних звернень щодо здійснення підприємницької діяльності в приміщенні закладу МакДональдз в місті Донецьк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+