Слухати

Викладачам Луганська заборонили виїзд на підконтрольну територію (ФОТО)

26 червня 2017 - 15:53
У відповідному «наказі» їх попереджають, що виїзд на підконтрольну Україні територію небезпечний
Викладачам Луганська заборонили виїзд на підконтрольну територію (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

 

На ректораті і деканатах в «ЛНУ імені В.Даля» (колишній ВНУ імені В. Даля) до відома співробітників довели наказ, в якому під розпис попереджають всіх працюючих співробітників про те, що виїзд на територію законної України небезпечний, пише «Реальная газета».

Лист від так званого «міністерства освіти і науки ЛНР» містить наказ, в якому співробітників університетів попереджають про «неприпустимість виїзду на територію України і відвідування «сірої зони». Подібна заборона на виїзд відомство пояснило питаннями безпеки.

19 червня наказ був направлений в так званий «ЛНУ імені В.Даля» (колишній ВНУ імені В. Даля) з вимогою під підпис довести інформацію до працівників установи.

Тижнем раніше, зазначає видання, такий наказ довели до відома співробітників сільськогосподарського університету.

nakaz.jpg

"Наказ" щодо виїзду на підконтрольну Україні територію // Реальная газета
«Наказ» щодо виїзду на підконтрольну Україні територію
Реальная газета

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+