Слухати

ЧАЕС: сайт не працює, але усі технологічні системи станції працюють у звичайному режимі / Новини на Громадському радіо

ЧАЕС: сайт не працює, але усі технологічні системи станції працюють у звичайному режимі

27 червня 2017 - 17:39
Про це Громадському радіо повідомила прес-секретар ДАЗВ Олена Ковальчук

За словами Олени Ковальчук, усі технологічні системи станції працюють у звичайному режимі.

«Через цю хакерську атаку тимчасово не працює система радіаційного моніторингу, але на даний момент радіаційний моніторинг промислового майданчика проводиться в ручному режимі», — зазначила речниця. 

Крім того, наразі не працює сайт Чорнобильській атомної електростанції. Йдеться саме про сайт Чорнобильській атомної електростанції, так як сайт Державного агентства з управління зоною відчуження поки що працює.

Як повідомила Олена Ковальчук, хакерська атака викликала тільки незручності в адміністративній роботі.

Нагадаємо, сьогодні, 27 червня, стало відомо про атаки вірусу під назвою Petya на мережі українських банків і великих компаній. Хакерської атаки зазнали «Київенерго», «Ощадбанк», «Нова пошта» «Укртелеком», «24 телеканал» та інші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+