Слухати

Головред «Страна.ua» Ігор Гужва вийшов на свободу (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Головред «Страна.ua» Ігор Гужва вийшов на свободу (ФОТО)

27 червня 2017 - 12:18
Про це повідомила адвокатка Ігоря Гужви Олена Лукаш

Сьогодні, 27 червня, головний редактор видання «Страна.ua» Ігор Гужва вийшов з СІЗО.

Як передають «Українські новини», під час спілкування з журналістами Ігор Гужва заявив, що, за його інформацією, влада готує для нього ще дві кримінальні справи. Одну — персонально проти нього, а другу —  проти редакції інтернет-газети «Страна.ua».

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 26 червня за головного редактора інтернет-видання «Страна.ua» внесли заставу в розмірі 544 000 гривень

Нагадаємо, 22 червня в Києві обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів щодо депутата Радикальної партії Дмитра Лінька.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+