Слухати

Хмельниччиною пронісся буревій зі зливою, вітром та градом (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Хмельниччиною пронісся буревій зі зливою, вітром та градом (ВІДЕО)

27 червня 2017 - 10:50
Знеструмлено 35 населених пунктів, пошкоджено 18 ліній електропередач 10 кВ, повалено 70 дерев на території Кам’янець-Подільського району та у Кам’янець-Подільському

На півдні Хмельницької області пройшов потужний буревій, що супроводжувався сильним вітром, зливою і подекуди градом. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

«Увечері 26 червня на території Кам’янець-Подільського, Новоушицького районів та м. Кам’янець-Подільський пройшов сильний буревій, що супроводжувався сильним вітром, зливою і подекуди градом», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок несприятливих метеоумов на території Хмельницької області було знеструмлено 35 населених пунктів, пошкоджено 18 ліній електропередач 10 кВ, повалено 70 дерев на території Кам’янець-Подільського району та м. Кам’янець-Подільський.

Зокрема у Кам’янець-Подільському районі вітер зірвав 35 листів шиферу з даху школи у селі Княжпіль, 10 листів шиферу здаху школи у с. Кам’янка та пошкодив 200 кв.м металопрофільного покриття даху будівлі сільської ради у с. Кам’янка.

«Для розкрижування повалених дерев, влаштування тимчасового брезентового покриття навчальних закладів від ДержНС залучено 25 рятувальників на 5 одиницях спецтехніки, а також 5 аварійних бригад комунальних служб. Для відновлення електропостачання у населених пунктах області усього залучено 13 аварійно-відновлювальних бригад енергетиків», — підкреслюється у повідомленні.

«Усі бачили водоспад з мосту у Кам’янці-Подільському під час негоди. «Форсування» Новопланівського мосту, частина вул. Шевченка (вигляд з авто)», — написав Олег Петровський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+