Слухати

Маєток найбагатшого прокурора України з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Маєток найбагатшого прокурора України з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

27 червня 2017 - 14:51
Активісти показали статки і палац найбагатшого прокурора України

Старший слідчий в особливо важливих справах Департаменту спеціальних розслідувань Юрій Васильович Кривобок, згідно з декларацією, вже кілька років є найбагатшим працівником прокуратури. Про це йдеться у розслідуванні проекту PROSUD.

Активісти проаналізували декларації прокурора за 2013, 2015 та 2016 роки та виявили у власності сім’ї Кривобок «надзвичайно велику кількість рухомого та нерухомого майна, а також доходи на суму у понад 182 мільйонів гривень».

«З них лише близько 700 тис. гривень – заробітна плата, решта – продаж рухомого та нерухомого майна. Слід відразу зазначити, що в декларації прокурора відсутній будь-який дохід від зайняття підприємницькою діяльністю ним, чи його дружиною. Схоже, що саме звичайні земельні оборудки прокурора за часів Януковича і принесли йому основний капітал в понад 180 мільйонів гривень», — йдеться у статті.

Згідно з декларацією та реєстром прав на нерухоме майно, Юрій Кривобок володіє будинком площею 1827 кв. м. в елітному селі Козин під Києвом.

«Будинок розташований на 6-ти земельних ділянках, які також перебувають у власності Юрія Кривобока. Загальна площа землі під будинком — 86 соток. Ціна за сотку землі в цьому районі – близько 3 тисяч доларів, тобто уся земля під маєтком прокурора коштує приблизно 260 тисяч доларів», — сказано у матеріалі.

Як зазначається у розслідуванні, сім’я Кривобока має ще декілька будинків і земельних ділянок у курортних зонах України: в Криму, в Карпатах та в Одесі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+