Слухати

Майстер-клас від Громадського радіо: Говори, пиши, думай – як ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Майстер-клас від Громадського радіо: Говори, пиши, думай – як ЗМІ

27 червня 2017 - 12:48
22 липня 2017 року о 17:00 Громадське радіо запрошує на майстер-клас Тетяни Трощинської в Патіо (Андріївський узвіз, за будинком №10а)

Майстер-клас буде корисним піарникам, прес-секретарям, журналістам, експертам та всім, хто хоче розуміти, як правильно працювати із медіа, щоби мати результат. 

Редакторка Громадського радіо, журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA», Тетяна Трощинська поділиться своїм досвідом:
 — Як писати такі заголовки прес-релізів, щоби їх помітили серед купи інших у пошті і взяли у ЗМІ
 — Як потрапити у прайм-тайм ефірів?
 — Як правильно подати свої теми експертам і стати цікавими для медіа
 — Як ефективно і швидко підготуватися до інтерв’ю? 
 — Як говорити так, щоби тебе чули?

Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». 
Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. 
Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Потрібна реєстрація.
Вартість: 150 грн — доброчинний внесок на розвиток проекту «Громадське радіо у твоєму місті». Оплата на місці. 

Подія на Фейсбуці. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+