Слухати

На ЧАЕС через хакерську атаку одна з систем працює в ручному режимі

27 червня 2017 - 17:42
Також певні незручності в роботі виникли через збій у роботі сайту Чорнобильської атомної електростанції
На ЧАЕС через хакерську атаку одна з систем працює в ручному режимі / Новини на Громадському радіо

Сайт Чорнобильської атомної електростанції не працює. А всі технологічні системи станції працюють у звичному режимі. Про це Громадському радіо повідомила прес-секретар Державного агенства з управління зоною відчудження Олена Ковальчук.

«Лише через хакерську атаку тимчасово не працює ситема радіаційного моніторингу, але на даний момент система радіаційного моніторингу проводиться в ручному режимі промислового майданчика ЧАЕС», — пояснила Олена Ковальчук.

Вона зазначила, що для роботи ЧАЕС ця хакерська атака не мала серйозних наслідків, тільки були певні адміністративні незручності через збій у роботі сайту.

Читайте також: «Київенерго», «Ощадбанк», «Нова пошта» «Укртелеком» та «24 телеканал» зазнали хакерської атаки

Нагадаємо,27 червня вірус «Петя» атакував більше 80 компаній в Україні та Росії. Такі дані навела міжнародна компанія Group-IB, що спеціалізується на запобігання та розслідуванні злочинів з використанням високих технологій. В Group-IB підкреслюють, що для припинення поширення вірусу потрібно негайно закрити TCP-порти 1024-1035135 і 445.

Григорій Пирлік, Валентина Троян, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+