Слухати

Прокуратура завершила досудове розслідування справи щодо вбивства Бузини / Новини на Громадському радіо

Прокуратура завершила досудове розслідування справи щодо вбивства Бузини

27 червня 2017 - 12:43
Прокуратура міста Києва повідомила про завершення досудового розслідування справи про вбивство українського журналіста і публіциста Олеся Бузини, в якому підозрюються Андрій Медведько і Денис Поліщук

Про це інформує один із захисників підозрюваних, Сергій Войченко.

«Не виконані сотні клопотань сторони захисту, не виконані десятки рішень судів отриманих стороною захисту, не розслідувано побиття Медведька під час затримання, не розслідувано побиття Медведька і Поліщука під час незаконної спроби відібрання їхніх біологічних зразків. Ну що ж, готуємося до захисту хлопців, а прокуратура переклала відповідальність на суд», — повідомляє адвокат.

Нагадаємо, Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому він жив. Двоє підозрюваних у скоєнні злочину, Андрій Медведько та Денис Поліщук, були затримані 18 червня.

Як відомо, Денис Поліщук служив в зоні АТО, був командиром 54-го розвідувального батальйону. Андрій Медведько проходив службу в складі батальйону МВС «Київ-2».

25 березня 2016 року Печерський райсуд відпустив Андрія Медведька під особисте зобов’язання. Крім того, 25 березня Печерський суд відхилив клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу для Дениса Поліщук після 2 квітня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+