Слухати

Сайт Кіберполіції не працює на тлі повідомлень про кібернапад (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Сайт Кіберполіції не працює на тлі повідомлень про кібернапад (ФОТО)

27 червня 2017 - 19:55
Сайт Департаменту кіберполіції Національної поліції України не працює. Його підтримка запевняє, що це не пов'язано з кібератаками, від яких постраждали тисячі користувачів по Україні і в світі

Коли користувачі заходять на сайт www.cybercrime.gov.ua, він видає помилку.

сайт-кібербезпеки-1.jpg

Сайт Департаменту кіберполіції не працює // cybercrime.gov.ua
Сайт Департаменту кіберполіції не працює
cybercrime.gov.ua

Згодом замість плашки з «помилкою 522» завантажується перша сторінка сайту, однак нагорі там причеплено повідомлення англійською мовою, переклад якого нижче:

«Це сторінка (https://www.cybercrime.gov.ua/) на цей час в режимі офф-лайн. Однак, оскільки вона використовує технологію Cloudflare’s Always Online™, ви можете використовувати снапшот цього сайту. Ми тим часом перевіряємо, що сталося, і як тільки сайт повернеться до нас, ми надамо вам онлайн-версію».

во

19 549 712_10 211 556 325 855 217_16 829 730_o_1.jpg

Сайт Департаменту кіберполіції // cyberpolice.gov.ua
Сайт Департаменту кіберполіції
cyberpolice.gov.ua

Також нижче на сторінці є повідомлення про те, що в тестовому режимі сайт працює за адресою: cyberpolice.gov.ua. Втім, коли переходиш за цим посиланням, сайт повідомляє про неможливість з’єднання.

skryn.png

Сайт Департаменту кіберполіції не працює // cyberpolice.gov.ua
Сайт Департаменту кіберполіції не працює
cyberpolice.gov.ua

На фейсбук-сторінці Департаменту інтернет-користувачі питають, чому сайт не працює, пов’язуючи це з кібератаками, але в Департаменті стверджують, що відключили сайт самостійно.

 

 

Нагадаємо, 27 червня вірус «Петя» атакував понад 80 компаній в Україні і Росії. Такі дані навела міжнародна компанія Group-IB, що спеціалізується на запобігання та розслідуванні злочинів з використанням високих технологій. У Group-IB підкреслюють, що для припинення поширення вірусу потрібно негайно закрити TCP-порти 1024-1035, 135 і 445. Кіберполіція повідомляє про 200 звернень щодо ураження комп’ютерних систем станом на 18:30  27 червня.

Читайте також: кіберполіції радить, як вберегтися від вірусу

Через кібератаки система радіаційного моніторингу на ЧАЕС проводиться в ручному режимі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+