Слухати

У Шотландії хочуть перенести проведення референдуму про незалежність

27 червня 2017 - 19:31
Прем'єр-міністр Шотландії Нікола Старджен заявила, що «перевантажить» свої плани щодо проведення референдуму про незалежність Шотландії
У Шотландії хочуть перенести проведення референдуму про незалежність / Новини на Громадському радіо

Раніше прем’єрка виступала за проведення референдуму в період осені 2018 року і весни 2019 року.

Однак на дострокових виборах до британського парламенту Шотландська національна партія показала провальний результат і втратила третину депутатських місць, після чого шотландські націоналісти замислились над можливістю відтермінування плебісциту. 

Про це повідомляє BBC.

Старджен підкреслила, що її уряд не буде намагатись негайно представляти законодавство щодо проведення референдуму, а натомість «подвоїть свої зусилля, щоб вплинути на переговори про Brexit в інтересах Шотландії».

Прем’єрка Шотландії також пообіцяла повернутися до питання референдуму після завершення переговорного періоду з Європейським союзом, «коли умови Brexit стануть більш зрозумілими».

Як відомо, у кінці березня Шотландія офіційно просила дозволу у Великобританії на проведення нового референдуму, на якому шотландці могли б визначитися щодо майбутнього країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+