Слухати

Вірус «Петя» атакував більше 80 компаній в Україні та Росії — Group-IB / Новини на Громадському радіо

Вірус «Петя» атакував більше 80 компаній в Україні та Росії — Group-IB

27 червня 2017 - 16:27
Такі дані міжнародної компанії Group-IB, що спеціалізується на запобігання та розслідуванні злочинів з використанням високих технологій

У Group-IB заявили, що в результаті хакерської атаки за допомогою вірусу-шифрувальника Petya.A постраждали більше 80 компаній.

Про це розповів керівник криміналістичної лабораторії Group-IB Валерій Баулін, передає RNS.

«За нашими даними в результаті атаки за допомогою вірусу-шифрувальника Petya.A постраждали більше 80 компаній в Росії і на Україні», — сказав він. За словами Бауліна, атака не має стосунку до вірусу WannaCry.

В Group-IB підкреслюють, що для припинення поширення вірусу потрібно негайно закрити TCP-порти 1024-1035, 135 і 445.

Читайте також: «Київенерго», «Ощадбанк», «Нова пошта» «Укртелеком» та «24 телеканал» зазнали хакерської атаки

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+