Слухати

31% росіян вірять у військову загрозу з боку України – опитування / Новини на Громадському радіо

31% росіян вірять у військову загрозу з боку України – опитування

28 червня 2017 - 10:05
Росіяни, які вважають загрозу військового нападу на країну реальною, називають потенційними агресорами США і Україну

Близько 38% опитаних росіян вірять в існування військової загрози. Ще 53% росіян не вважають загрозу військового нападу на Росію реальною. Про це повідомляє Всеросійський центр вивчення громадської думки.

63% респондентів з тих, хто вірить в існування військової загрози, оцінюють ймовірність конфлікту з США як високу. Близько третини респондентів, 31%, вірять в військову загрозу з боку України.

Крім того, в список вірогідних агресорів потрапили блок НАТО (7%), Китай (5%), Великобританія (4%), «Ісламська держава» (4%), Сирія (3%) і Німеччина (3%).

В разі початку військової агресії жителі Росії очікують на підтримку в більшій мірі від Китаю (41%), республіки Білорусь (25%) і Казахстану (18%), хоча кожен десятий росіянин переконаний, що у Російської Федерації не буде союзників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+