Слухати

30 червня Бундестаг розгляне питання щодо узаконення одностатевих шлюбів

28 червня 2017 - 15:35 88
Німецький Бундестаг цієї п'ятниці, 30 червня, розгляне питання щодо дозволу укладати одностатеві шлюби в країні

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання комітету з правової політики парламенту ФРН, яке відбулося сьогодні, 28 червня.

Проти такого рішення виступали представники Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу. Рішення включити питання до порядку денного засідання Бундестагу було ухвалене незначною більшістю завдяки голосам представників Соціал-демократичної партії Німеччини, «Зелених» та Лівої партії. 

Як зазначає агенція dpa, у Бундестазі існує більшість, яка проголосує за узаконення одностатевих шлюбів. У парламенті ФРН зареєстровано три відповідні законопроекти авторства фракцій Лівої партії та «Зелених» , а також Бундесрату.

Як повідомляло видання Deutsche Welle, 26 червня канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила про те, що депутати Бундестагу від її партії ХДС, а також від сестринської партії ХСС, самостійно повинні визначитися в питанні дозволу одностатевих шлюбів.

Таким чином, Анґела Меркель відмовилася від твердого «ні» щодо гомосексуальних шлюбів, якого дотримувалася партія ХДС.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+