Слухати

30 червня Бундестаг розгляне питання щодо узаконення одностатевих шлюбів / Новини на Громадському радіо

30 червня Бундестаг розгляне питання щодо узаконення одностатевих шлюбів

28 червня 2017 - 15:35
Німецький Бундестаг цієї п'ятниці, 30 червня, розгляне питання щодо дозволу укладати одностатеві шлюби в країні

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання комітету з правової політики парламенту ФРН, яке відбулося сьогодні, 28 червня.

Проти такого рішення виступали представники Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу. Рішення включити питання до порядку денного засідання Бундестагу було ухвалене незначною більшістю завдяки голосам представників Соціал-демократичної партії Німеччини, «Зелених» та Лівої партії. 

Як зазначає агенція dpa, у Бундестазі існує більшість, яка проголосує за узаконення одностатевих шлюбів. У парламенті ФРН зареєстровано три відповідні законопроекти авторства фракцій Лівої партії та «Зелених» , а також Бундесрату.

Як повідомляло видання Deutsche Welle, 26 червня канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила про те, що депутати Бундестагу від її партії ХДС, а також від сестринської партії ХСС, самостійно повинні визначитися в питанні дозволу одностатевих шлюбів.

Таким чином, Анґела Меркель відмовилася від твердого «ні» щодо гомосексуальних шлюбів, якого дотримувалася партія ХДС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+