Слухати

Кібератаку на комп’ютерні мережі зупинено – Кабмін   / Новини на Громадському радіо

Кібератаку на комп'ютерні мережі зупинено – Кабмін

28 червня 2017 - 10:57
Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікації з громадськістю секретаріату КМУ

Масштабну кібератаку на корпоративні мережі та мережі органів влади, яка сталася вчора, 27 червня, — зупинено. Ситуація під повним контролем фахівців з кібербезпеки. Наразі вони працюють над відновленням втрачених даних. Про це інформують у прес-службі Кабміну.

Всі стратегічні підприємства, в тому числі підприємства з забезпечення безпеки держави, працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, 27 червня у світі почав масово поширюватися вірус Petya. В Україні атака почалася вранці 27 червня, потім про неї розповіли в Росії, а потім і в інших країнах. Загалом про кібератаки повідомляли у більш ніж десяти країнах світу

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+