Слухати

«Роскомнадзор» вніс Telegram до реєстру розповсюджувачів інформації

28 червня 2017 - 18:49
Роскомнадзор вніс Telegram до реєстру. Глава відомства Олександр Жаров повідомив, що тепер «Telegram почав працювати в правовому полі Російської Федерації»
«Роскомнадзор» вніс Telegram до реєстру розповсюджувачів інформації / Новини на Громадському радіо

Роскомнадзор вніс Telegram до реєстру. 

«На даному етапі месенджер Telegram надав всі необхідні за законом дані для внесення до реєстру організаторів поширення інформації», — заявив глава відомства Олександр Жаров.

Раніше, глава «Роскомнадзора» Олександр Жаров повідомляв, що месенджер буде внесений до реєстру поширення інформації, якщо відомостей про Telegram, які містяться у відкритих джерелах, буде достатньо.

Сьогодні, 28 червня, Павло Дуров погодився повірити, що відомство не збирається читати листування користувачів, і запропонував «Роскомнадзору» знайти відомості про Telegram в відкритих джерелах. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+