Слухати

Сервіс Posteo заблокував поштову адресу творців вірусу Petya.A / Новини на Громадському радіо

Сервіс Posteo заблокував поштову адресу творців вірусу Petya.A

28 червня 2017 - 09:23
Німецький поштовий сервіс Posteo заблокував єдину відому електронну скриньку творців вірусу-здирника Petya.A

Блокування поштової адреси wowsmith123 456@posteo.net, яка вказана у вікні, що спливає при зараженні, унеможливило для зловмисників ідентифікацію конкретного пристрою і конкретного платежу. Крім того, це унеможливило відправлення будь-яких інструкцій з розблокування заражених пристроїв.

За кілька годин після перших повідомлень про зараження вірусом Petya.A, сервіс Posteo виступив із заявою про те, що вони заблокували всі аккаунти, пов’язані з адресою «wowsmith».

Виходячи з цього, сервіс рекомендує не платити викуп, так як тепер це не принесе ніякої користі.

Як відомо, автори Petya.A просили всіх жертв вірусу надсилати їм гроші на один єдиний гаманець.

У відповідь вони обіцяли надіслати інструкції з розблокування зараженого пристрою.

До вечора 28 червня на біткоін-гаманець зловмисників перерахували всього дев’ять платежів на загальну суму 2,7 тисяч доларів. При цьому про випадки відновлення доступу не повідомлялося.

Нагадаємо, 27 червня у світі почав масово поширюватися вірус Petya. В Україні атака почалася вранці 27 червня, потім про неї розповіли в Росії, а потім і в інших країнах. Загалом про кібератаки повідомляли у більш ніж десяти країнах світу

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+