Слухати

Торецьк: жителі верхніх поверхів змушені набирати воду у сусідів знизу — міськрада

28 червня 2017 - 15:48
В Торецьку верхні поверхи багатоповерхівок не отримують воду. Без води залишаються і окремі райони міста
Торецьк: жителі верхніх поверхів змушені набирати воду у сусідів знизу — міськрада / Новини на Громадському радіо

Після того як температура повітря досягла +30° ситуація значно погіршилася, розповів Громадському радіо застумпик міського голови Торецька Сергій Винник.

Він пояснив, що ті, хто знаходиться ближчу до водонапорного вузлу, воду отримують, до тих, хто знаходиться далі - вода не доходить.

«І тиску не вистачає, щоб вода дійшла до верхній поверхів», — додав він.

За словами Сергія Винника, другу добу ситуація з водозабезпеченням міста критична.

Щоб вийти з ситуації, жителі нижніх поверхів дозволили жителям верхніх поверхів приходити і набирати і них воду. При цьому заступник міського голови зазначив, що це влаштовує не всіх.

Завтра питання водозабезпечення міста розглядатиметься на сесії міськради.

Про проблему водозабезпечення Торецька знають і в Спільному центрі з контролю та координації припинення вогню, зазначив Сергій Віник: 

«Ми нещодавно отримали лист — письмове підтвердження української сторони в Спільному центрі за умови гарантій з того боку, але та сторона мовчить».

Нагадаємо, сьогодні штаб АТО розмістив повідомлення, що в Торецьку не виключають можливість гуманітарної катастрофи через неякісне водопостачання.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+