Слухати

Трамп відвідає Париж в День взяття Бастилії / Новини на Громадському радіо

Трамп відвідає Париж в День взяття Бастилії

28 червня 2017 - 18:27
Президент США Дональд Трамп прийняв запрошення президента Франції Еммануеля Макрона відвідати урочистості в Парижі з нагоди національного свята - Дня взяття Бастилії

Про це повідомляє прес-служба Єлисейського палацу.

Як відомо, президент Франції Емманюель Макрон під час телефонної розмови запросив свого американського колегу Дональда Трампа відсвяткувати День взяття Бастилії в Парижі 14 липня. Зараз стало відомо, що президент США Дональд Трамп прийняв запрошення президента Франції Еммануеля Макрона.

Цьогоріч з нагоди Дня взяття Бастилії у Франції пройде урочистий парад, який в цьому році буде присвячений сторіччю з моменту вступу США в Першу світову війну. 14 липня, у День взяття Бастиліїї, американські солдати будуть брати участь в параді разом зі своїми французькими колегами.

Нагадаємо, що День взяття Бастилії — французьке національне свято, що відзначається щороку 14 липня. Свято знаменує щорічні роковини з нагоди взяття Бастилії 14-го липня 1789.

Роковини штурму фортеці-в’язниці Бастилії є символом єдності сучасної нації та примирення усіх французів всередині конституційної монархії, що передувала Першій республіці під час французької революції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+