Слухати

Українська сторона СЦКК: на Донецькому напрямку можливі серйозні провокації / Новини на Громадському радіо

Українська сторона СЦКК: на Донецькому напрямку можливі серйозні провокації

28 червня 2017 - 19:23
Українська сторона СЦКК застерігає, що НЗФ ОРДО можуть вдатися до серйозних провокацій і навіть терористичних актів в населених пунктах на Донецькому напрямку

У Штабі АТО повідомляють про обстріл з боку НЗФ ОРДО мирного населеного пункту поблизу лінії розмежування сторін, незважаючи на проголошене 24-го червня перемир’я.

Як відомо, сьогодні, 28-го червня, близько 15.00 під час обстрілу позицій сил АТО в районі Красногорівки під вогонь бойовиків потрапили житлові квартали населеного пункту. 

Один з боєприпасів розірвався на пришкільній території, в безпосередній близькості від будівлі Красногорівської загальноосвітньої школи №1 в мікрорайоні Сонячний. На щастя, в цей час людей у школі не було.

Українська сторона СЦКК застерігає, що НЗФ ОРДО можуть вдатися до серйозних провокацій і навіть терористичних актів в населених пунктах на Донецькому напрямку, як на території підконтрольній Уряду України, так і на території ОРДО з тим щоб зірвати перемир’я, оголошене на період збору врожаю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+