Слухати

В Чехії суд остаточно ліквідував скандальне «представництво ДНР» / Новини на Громадському радіо

В Чехії суд остаточно ліквідував скандальне «представництво ДНР»

28 червня 2017 - 15:09
Про це в середу, 28 червня, у своєму Twitter повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс

«Кінець чергового російського фейка: суд Острави в Чехії остаточно ліквідував т. зв. «представництво ДНР» як незаконне», — зазначив посол України в Чехії.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України у вересні 2016 року направило до Чехії ноту протесту у зв’язку з підтвердженням інформації про реєстрацію в чеському місті Острава так званого «представницького центру» самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Ліквідації «представництва ДНР» вимагало і Міністерство закордонних справ Чехії. Так, в державі заборонена діяльність громадських організацій, метою яких є, серед іншого, порушення прав людини, розпалювання ненависті, підтримка насильства або виконання функції державного або громадського органу без законних повноважень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+