Слухати

В Торецьку попереджають про можливість гуманітарної катастрофи / Новини на Громадському радіо

В Торецьку попереджають про можливість гуманітарної катастрофи

28 червня 2017 - 12:13
Це пов’язано з проблемами у водопостачанні

«Вода поступає до міста по водоводу «Горлівка-Торецьк». Ще на початку 2017-го року, внаслідок обстрілів з боку НЗФ ОРДО, було пошкоджено ділянку водоводу, що проходить через лінію зіткнення в районі шахти імені Гагаріна. За підрахунками комунальних служб Торецька на землю щоденно витікає близько 15 тисяч кубометрів води. Через це в місті запроваджено жорсткий графік водопостачання: майже 35 тисяч мешканців отримують воду лише дві години на добу, в селища Північне та Залізне вода подається на дві години один раз за дві доби», — пояснюють в Спільному центрі по контролю та координації припинення вогню з посиланням на виконуючого обов’язки мера міста Юрія Євсікова, який попереджає про можливість гуманітарної катастрофи.

Зараз вода в багатоповерхівках в центральній частині міста вода доходить лише до другого поверху. За словами Юрія Євсікова в місті може спалахнути епідемія інфекційних захворювань. Міська санепідемстанція готується днями закрити усі дитячі садки. Співробітники ДСНС підвозить воду в цистернах, але її вистачає лише для нагальних потреб.

Юрій Євсіков запевняє, що для обстеження та ремонту водоводу достатньо лише одного літнього світлового дня - 10 годин.

«Але, навіть, і на цей нетривалий час НЗФ ОРДО не бажають забезпечити «режим тиші», незважаючи і на те, що з 24-го червня в зоні АТО оголошено перемир’я на період збору врожаю», — повідомляє українська сторона СЦКК.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+