Слухати

Вчорашня вірусна епідемія – це ще квіточки, найгірше буде попереду, – кібераналітик / Новини на Громадському радіо

Вчорашня вірусна епідемія – це ще квіточки, найгірше буде попереду, – кібераналітик

28 червня 2017 - 16:46
На думку фахівця з інформаційної безпеки, вчорашня вірусна епідемія була демонстрацією потужностей та випробовуванням такої стратегії нападу. «Це ще квіточки», – зазначив експерт

За словами фахівця з інформаційної безпеки Володимира Стирана, все найгірше ще попереду, але наразі основні канали розповсюдження цього конкретного крипто-вимагача зупинені.

«Я думаю, що для здійснення наступних атак такого ґатунку вже все готово. Вони просто чекають на те, щоб люди, які контролюють ці імпланти, прийшли і дали команду на здійснення наступної атаки. На мій погляд, це демонстрація потужностей та випробовування такої стратегії нападу. Це ще квіточки», – сказав Стиран.

Також він зауважив, що платити викуп не можна за жодних обставин.

«Як наразі відомо, оплата викупу вам нічим не допоможе. Адреса електронної пошти, вказана на сторінці з блокуванням, вже не працює», – повідомив експерт.

За його словами, навіть за звичайних обставин ймовірність того, що ви зможете поновити свої дані за допомогою вимагачів, складає 1-2%.

«Цей бізнес – не для того, щоб повернути дані. Цей бізнес – для того, щоб вас налякати і створити емоційну ситуацію, в якій ви будете готові розпрощатися з певною сумою грошей», – додав Володимир Стиран.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+