Слухати

Військові розповіли, як працюють фермери на лінії розмежування (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Військові розповіли, як працюють фермери на лінії розмежування (ВІДЕО)

28 червня 2017 - 10:41
Бійці, які несуть службу на Приморському напрямку, розповіли про те, як облаштовують нові позиції та як триває у цих місцях «хлібне перемир’я»

Військові стверджують, що зараз на їхньому напрямку тиша — супротивник наразі дотримується «хлібного перемир’я».

Разом з тим, українці бійці облаштовують свої позиції, готуючись до зими.

«Я в своїх людях впевнений. Є настрій. Є бажання. Кожного дня проводяться роботи по обладнанню, по вдосконаленню. Крім цього, спостерігаємо за супротивником. В наш бік вони не рухаються, натомість провокують на стрілянину зі стрілецької зброї», — говорить військовий Юрій.

Військові також розповідають, що отримали нові комплекти форми: і літньої, і зимової. Воду, їжу та боєприпаси також отримують своєчасно, зазначають бійці.

Вогонь, за їхніми словами, вони відкривають у випадку провокацій. 

Військові провели журналістів і на соняшникове поле, яке розташоване саме на лінії розмежування. Наголошують, якщо режиму тиші не дотримуватися, то будуть значні втрати врожаю. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+