Слухати

Завтра на Байковому цвинтарі попрощаються з відомим українським графіком Сергієм Якутовичем  / Новини на Громадському радіо

Завтра на Байковому цвинтарі попрощаються з відомим українським графіком Сергієм Якутовичем

28 червня 2017 - 10:35
29 червня об 11:00 на Байковому цвинтарі, що у Києві, відбудеться прощання з відомим українським графіком та художником Сергієм Якутовичем

Відомий український графік і художник Сергій Якутович помер у Києві в ніч проти 27 червня. Йому було 64 роки. Прощання з митцем відбудеться завтра, 29 червня, об 11:00 у каплиці на Байковому кладовищі.

Художник вніс суттєвий вклад у розвиток кінематографу. Також його роботи використовувалися як ілюстрації до багатьох книг, в тому числі роману Ліни Костенко «Берестечко».

Сергій Якутович мав звання народного художника України, був лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, членом Національної спілки художників України, членом-кореспондентом Академії мистецтв України.

«Сергій Якутович дав нам такий продукт, такий концентрат, що ми ще багато років будемо працювати, розкривати та показувати його для людей», — сказав в ефірі Громадського радіо галерист Павло Гудімов. 

Раніше Громадське радіо публікувало підбірку найвідоміших робіт митця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+