Слухати

Через кібератаку банкомати Ощадбанка досі не видають грошей

29 червня 2017 - 11:07
Дати повного запуску всіх сервісів у банку не називають
Через кібератаку банкомати Ощадбанка досі не видають грошей / Новини на Громадському радіо


«Ощадний банк України» і «Укргазбанк» досі працюють в обмеженому режимі через хакерську атаку, яка сталася 27 червня.

Відповідні оголошення розміщено на сайтах банків.

Зокрема, «Ощадбанк» через наслідки глобальної кібератаки змушений продовжити особливий режим роботи своїх відділень 29 червня 2017 року. 

«Цього дня заклади банку будуть працювати виключно в консультаційному режимі», — повідомляють у фінустанові.

Водночас переважна кількість послуг банку, як раніше, є доступною для клієнтів завдяки дистанційним каналам — веб- і мобайл-банкінгу «Ощад 24/7». Усі картки банку є повністю функціональними, скористатися ними можна як у банкоматній мережі інших банків (послуга є безкоштовною для пенсійних карток), так і при безготівкових розрахунках за товари та послуги. 

Точної дати повного запуску всіх сервісів у банку не називають.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+