Слухати

Ірак заявив про «завершення халіфату» ІДІЛ після захоплення мечеті в Мосулі / Новини на Громадському радіо

Ірак заявив про «завершення халіфату» ІДІЛ після захоплення мечеті в Мосулі

29 червня 2017 - 18:12
Ірак заявив про падіння ІДІЛ після захоплення іракськими військовими руїн мечеті Аль-Нурі в Мосулі, де три роки тому «Ісламська держава» оголосила створення «халіфату»

«Ця фіктивна держава впала», — заявив представник іракської армії Яхья Расул.

Прем’єр-міністр Хайдер аль-Абаді «дав доручення довести битву до її завершення», повідомили в офісі глави уряду, передає Reuters.

Іракські військові сподіваються, що битва за Мосул завершиться в лічені дні, адже нечисленні бойовики знаходяться всього в декількох кварталах Старого міста.

Мосул — де-факто столиця ІДІЛ в Іраку. Агентство відзначає, що відновлення контролю над Мосулом означатиме кінець для «ісламістів» в Іраку.

Нагадаємо, сьогодні, 29 червня, іракські війська захопили зруйновану історичну мечеть Аль-Нурі в Мосулі, де три роки тому «Ісламська держава» проголосила створення «халіфату».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+