Слухати

Луценко вніс подання на арешт Добкіна (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Луценко вніс подання на арешт Добкіна (ФОТО)

29 червня 2017 - 18:45
Генпрокурор Юрій Луценко вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна

 

 

Про це Юрій Луценко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата М. Добкіна, в діях якого вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн», — повідомив Луценко.

Водночас прес-секретар Луценка Лариса Сарган повідомила, що у результаті протиправних дій Михайла Добкіна, вчинених ним за попередньою змовою з групою осіб, із власності територіальної громади міста Харкова незаконно вибули земельні ділянки загальною площею 61,214 4 га. Таким чином територіальній громаді міста Харкова були заподіяні збитки у розмірі 178 624 598 грн, що є тяжкими наслідками.

За її словами, Добкін, діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 р.).

Лариса Сарган зазначила, що, крім того, Добкін, діючи умисно, в інтересах голови ОК «Житлобуд-1», «сприяв останньому в реалізації злочинного умислу щодо заволодіння земельними ділянками на території м. Харкова шляхом обману, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190 КК України».

11.jpg

Луценко вніс подання на арешт Добкіна // Лариса Сарган
Луценко вніс подання на арешт Добкіна
Лариса Сарган

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+