Слухати

Міноборони США відмовиться від програм «Касперського» / Новини на Громадському радіо

Міноборони США відмовиться від програм «Касперського»

29 червня 2017 - 14:28
Підозрюють, що компанія схильна до впливу РФ

Співробітникам міністерства оборони США хочуть заборонити використання програмного забезпечення, розробленого «Лабораторією Касперського»

Відповідна поправка з’явилася в проекті документа, який підтверджує структуру оборонного бюджету на 2018 рік (National Defense Authorization Act).

Один з розділів документа присвячений Росії, яка, як сказано в документі, «залучена в активну і цілеспрямовану кампанію, мета якої – підірвати цілісність американської демократії».

У розділі про Росію затверджується зокрема фінансування операції по зміцненню східних рубежів НАТО (6,4 мільярдів доларів), виділення до 100 мільйонів доларів країнам Балтії на підвищення їх обороноздатності, а також виділення 500 мільйонів доларів на військову допомогу Україні.

Окремим пунктом в розділі прописано, що документ «забороняє міністерству оборони використовувати платформи, розроблені «Лабораторією Касперського» через повідомлення про те, що компанія, яка базується в Москві, може бути схильна до впливу російської влади».

Пункт про «Лабораторію Касперського» був доданий в документ сенатором від штату Нью-Гемпшир Джоан Шаїн, яка, коментуючи свою ініціативу, заявила, що «Касперському» не можна довіряти захист оборонної інфраструктури США і що потенційні зв’язки компанії з Кремлем її «дуже хвилюють».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+