Слухати

На Prozorro продали найдорожчий лот

29 червня 2017 - 17:20 73
27 червня у системі ProZorro.Продажі відбувся успішний аукціон за рекордною вартістю майже 120 мільйонів гривень

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

За наявною інформацією, було реалізовано право вимоги за кредитними договорами ПАТ «Банк «Фінанси та кредит»», до якого увійшли нежитлові приміщення у місті Києві, майно, транспортні засоби та товари в обороті.

«Ми продали не лише найдорожчий лот за період роботи системи, а й вже встановили рекорд продажів за місяць, а місяць ще не закінчився. Це перш за все показник успішної командної роботи усіх учасників процесу: команди ProZorro.Продажі, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, електронних майданчиків та громадськості», — зазначає керівник проекту Олексій Соболев.

Як зазначила заступниця директора-розпорядника Фонду Світлана Рекрут, найважливіше  - щоб активи банків, що ліквідуються, продавались на справді відкритих та прозорих торгах.

Також стало відомо, що у систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі заведено найдорожчий лот стартовою вартістю 2,5 млрд грн - майнові права на найбільший в Україні торгово-розважальний центр за адресою: м. Київ, вул. Кільцева дорога, 1, 1а,1в, аукціон заплановано на 7 липня.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+