Слухати

На Prozorro продали найдорожчий лот  / Новини на Громадському радіо

На Prozorro продали найдорожчий лот

29 червня 2017 - 17:20
27 червня у системі ProZorro.Продажі відбувся успішний аукціон за рекордною вартістю майже 120 мільйонів гривень

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

За наявною інформацією, було реалізовано право вимоги за кредитними договорами ПАТ «Банк «Фінанси та кредит»», до якого увійшли нежитлові приміщення у місті Києві, майно, транспортні засоби та товари в обороті.

«Ми продали не лише найдорожчий лот за період роботи системи, а й вже встановили рекорд продажів за місяць, а місяць ще не закінчився. Це перш за все показник успішної командної роботи усіх учасників процесу: команди ProZorro.Продажі, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, електронних майданчиків та громадськості», — зазначає керівник проекту Олексій Соболев.

Як зазначила заступниця директора-розпорядника Фонду Світлана Рекрут, найважливіше  - щоб активи банків, що ліквідуються, продавались на справді відкритих та прозорих торгах.

Також стало відомо, що у систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі заведено найдорожчий лот стартовою вартістю 2,5 млрд грн - майнові права на найбільший в Україні торгово-розважальний центр за адресою: м. Київ, вул. Кільцева дорога, 1, 1а,1в, аукціон заплановано на 7 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+