Слухати

Оборонці «промки»: для бойовиків перемир‘я закінчується із заходом сонця (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Оборонці «промки»: для бойовиків перемир‘я закінчується із заходом сонця (ВІДЕО)

29 червня 2017 - 22:16
Хлібне перемир’я: погляд з «промки»

Оборонці Авдіївської промзони розповідають про те, як із заходом сонця «хлібне» перемир‘я для бойовиків закінчується.

За їхніми словами, ворог все частіше використовує проти українських сил та мирного населення важке озброєння. Бойовики ведуть обстріли, використовуючи при цьому не тільки стрілецьку зброю, але й гранатомети та міномети.

Нагадаємо, 21 червня Тристороння контактна група погодила режим тиші на Донбасі. Так зване «хлібне» перемир‘я мало тривати до 31 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+